HomeHakkımızda

https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2017/05/bgn-dark-on-bottom.png

Firmamız

2010 yılında cam ve alüminyum sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni sektör ile ilgili teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Kocaeli Gölcük'te kurulmuş olan firmamız, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek cam ve alüminyum dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2021/08/about2-1280x900.jpg
https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2021/08/pvc_pencere-1280x900.jpg

Firma Yönetimi

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Sima Cam Balkon Ailesi

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan firmamız bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Sima Cam Balkon ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.
https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2021/08/aluminyum_panjur2-1280x900.jpg

Saygılarımızla,

Firma YETKİLİSİ
Yönetim Kurulu Başkanı

https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2017/05/bgn-dark-on-top.png
Hakkımızda 1