Simax Sineklik SistemleriPLİSE PENCERE / KAPI SİNEKLİĞİ

Plise sineklik içerisindeki pileli tül ve tülü tutan gergi ipleri Japonya menşeilidir. Bu sistemde 1.Sınıf kaliteli polyester tül kullanılmaktadır.
surme-sineklik4
surme-sinekik3
https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2017/05/bgn-dark-on-bottom.png
https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2021/08/plise.jpg

Plise Sineklik 17

Plise sinekliğin yatay şekilde çalışması daha uygundur. Plise sineklik içerisindeki pileli tül ve tülü tutan gergi ipleri Japonya menşeilidir. Bu sistemde 1.Sınıf kaliteli polyester tül kullanılmaktadır. Tül renkleri siyah ve gri renklerden tercih edilebilir. Tül gözenek sayısı: 18X20 gözenek / inch. Özel geliştirilen rulman sayesinde rahat calışır.

Gergi ipleri 1.ci sınıf Vectran & Polyester olup tülün sabit şekilde kalmasını sağlar ve sarkmasını da önler. Plise 17 sinekliği bütün doğrama çeşitlerinde (Alümünyum, PVC, Ahşap) rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle dış kısmında panjur, ferforje, korkuluk olan doğramalarda sineklik montajı için yeterli alanın bulunmadığı durumlarda kullanılmasını tavsiye ederiz.

Plise Sineklik 28

Sistem Aluminyum profillerden oluşmaktadır. Plise sinekliğin yatay şekilde çalışması daha uygundur. Plise sineklik içerisindeki pileli tül ve tülü tutan gergi ipleri Japonya menşeilidir.

Pileli tül PP (%65 polipropilen) üzerine PE(%35 polietilen) kaplamadır. Pileli tül yağmur suyuna maruz kalsa da PP-PE olması tülün sarkmasını önler. Hava sıcaklığının 40°C geçtiği ülkelerde Polyester tül kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Pileli tül renkleri siyah ve gri renklerden tercih edilebilir. Tül gözenek sayısı: 20X20 gözenek / inch. Özel geliştirilen rulman sayesinde rahat calışır. Gergi ipleri Vectran & Polyester olup tülün sabit şekilde kalmasını sağlar ve sarkmasını da önler.

Eşik Profilleri:

a) Tek rampalı eloksal eşik profili: Zeminde kapı eşiği ya da mermer gibi eşiklerin olması halinde 2cm yüksekliği olan eşik profili kullanılır. Profilin eşiğe gelen yanı dik, diğer yanı rampalı olup yürürken eşik profiline ayak takılmasını önler ve eşik profiline ayakla basılsa dahi asla ezilme ve yamulma olmaz.

https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2021/08/plise28.jpg

BİZE ULAŞINİletişim Formu

Fiyat ve Ölçü konusunda fiyat almak için formu doldurup iletişime geçin. Müşteri Hizmetlerimiz sizi arasın.


  https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2021/08/acilir-cam-balkon.png
  PROJE BAŞINA HARCAMA
  Tasarım
  TEMEL KONSEPT
  Onaylı
  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  Garanti
  Yer:
  İstanbul
  Yıl:
  2019
  Stil:
  Sürgülü
  Hizmet:
  Tasarım
  Alan Türü:
  Yerleşim

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  https://simacambalkon.com/wp-content/uploads/2017/05/bgn-dark-on-top.png
  PLİSE PENCERE / KAPI SİNEKLİĞİ 1